Монітор PHILIPS 328E1CA/00 в рассрочку без процентов

SKU: 4060d9b39071 Category:

Как купить Монітор PHILIPS 328E1CA/00 в рассрочку без переплат и скрытых платежей? Выгоднее кредита.

Рассрочка Месячный платёж
5 платежей от Monobank 2791.4 грн/мес
10 платежей от ПриватБанка: 1395.7 грн/мес

В таблице указаны ориентирующие рассчёты, верную сумму можно увидеть на странице товара.

Если купить Монітор PHILIPS 328E1CA/00 в кредит, то вы значительно переплатите. Кое-когда переплата будет в завышенной цене, кое-когда в скрытых или заметных процентах за пользование кредитом. Но можно купить Монітор PHILIPS 328E1CA/00 в рассрочку без каких-либо процентов. Честная оплата частями и при этом лучшая, не повышенная стоимость.

Оплата частями от Монобанк покупая Монітор PHILIPS 328E1CA/00 — честно, отсутствуют скрытые комиссии и переплаты

Обратите внимание, что у Монобанк есть как рассрочка с процентами, так и оплата частями. И как раз эта оплата частями нас интересует. Если у вас есть карта Монобанка — не зевайте — кликайте по ссылке, переходите в магазин и заказывайте Игровые Мониторы!

Карточка Моно — это всё, что нужно для покупки Монітор PHILIPS 328E1CA/00 с рассрочкой на 5 месяцев. Переходите по ссылке Заказать Карточку Монобанка.

Дальше всё предельно просто:

  1. Установите на смартфон приложение
  2. Пройдите простую регистрацию
  3. После этого вам доставят карту или сможете её забрать в пункте выдачи
  4. С огромной долей вероятности вам сразу будет доступна оплата частями на приличную сумму.

Важное отличие Монобанка от других предложений на рынке! Даже если взнос будет списываться с кредитных денег на вашей карте, никаких дополнительных процентов с вас списывать не будут.

Купить Монітор PHILIPS 328E1CA/00 без переплат в рассрочку от PrivatBank на 10 платежей

Скорее всего, у вас есть какая-либо карта ПриватБанка. Но если нет, то вот вам ссылка для заказа карточки Универсальная. Переходите, заказывайте карту совсем бесплатно. После получения банковской карты, можно будет сразу узнать свой доступный лимит на оплату частями.

Оплата частями от ПриватБанка — отличное и выгодное предложение. Действительно никаких процентов или переплат. Цена товара разбивается чётко на нужное количество платежей. Важно лишь следить, чтобы оплата за эту рассрочку не производилась кредитными средствами — в этом случае будет процент.

Какой бы банк вы не выбрали, рассрочка будет без переплат и скрытых процентов. Переходите по ссылкам, заказывайте нужный товар. На этапе оплаты оформляйте просто и быстро рассрочку в 2 клика.

Перейти в магазин и купить Монітор PHILIPS 328E1CA/00

Посмотреть все Игровые Мониторы, которые можно купить с оплатой частями

Описание: Монітор PHILIPS 328E1CA/00

Просто захоплюючий з монітором P H I L I P S 328 E1 C A 32-дюймовий вигнутий дисплей лінійки E пропонує справді захоплюючий перегляд у стильному дизайні. Завдяки ультрачіткій роздільній здатності 4 K U H D і технологіям Ultra wide-color та Adaptive- Sync зображення оживає! Дисплей V A відтворює дивовижне зображення із широкими кутами огляду Р К-дисплей Philips V A використовує прогресивну технологію вертикальної орієнтації з мультидоменною структурою, яка забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт статичної контрастності для додатково яскравого зображення. На дисплеї легко працювати зі стандартними офісними програмами, а ще він особливо підходить для перегляду веб-сторінок, фільмів, ігор та фотографій, а також для роботи зі складними графічними програмами. Саме технологія оптимізованого керування пікселами забезпечує надширокий кут огляду 178/178 градусів і відтворення чіткого зображення. Роздільна здатність Ultra Clear 4 K U H D (3840×2160) для точності Ці дисплеї Philips використовують високоефективні панелі для відтворення зображень Ultra Clear із роздільною здатністю 4 K U H D (3840 x 2160). Ким би Ви не були – професіоналом, якому потрібні надзвичайно детальні зображення для рішень C A D і який використовує програми для 3 D-графіки, чи фінансистом, який працює з величезними таблицями, – дисплеї Philips оживлять зображення та графіку. Ширший діапазон кольорів Ultra Wide- Color для яскравого зображення Технологія Ultra Wide- Color пропонує ширший спектр кольорів для кращого зображення. Ширша колірна гама Ultra Wide- Color забезпечує більш природні зелені відтінки, яскраві червоні та насиченіші сині. Додайте енергії мультимедійним розвагам, зображенням і навіть функціональності та зробіть кольори яскравими за допомогою технології Ultra Wide- Color. Злагоджені дії без зусиль завдяки технології Adaptive- Sync Ігри не мають бути вибором між переривчастим відтворенням і спотворенням. Насолоджуйтеся плавним відтворенням без дефектів практично за будь-якої частоти кадрів завдяки технології Adaptive- Sync, плавному швидкому оновленню та надшвидкому часу відповіді. Smart Contrast для насичених чорних відтінків Smart Contrast – це технологія Philips, що аналізує відтворюваний вміст, автоматично регулюючи кольори та контролюючи інтенсивність підсвітки, що забезпечує динамічне покращення контрастності для найкращих цифрових зображень та відео або під час відтворення ігор з темними відтінками. Коли вибрано режим економії, налаштовується контрастність та підсвітка для належного відображення щоденних офісних програм та меншого споживання електроенергії. Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа Пара високоякісних стереодинаміків вбудована в дисплей. Залежно від моделі та дизайну динаміки можуть бути помітні в разі їх розташування у передній частині або непомітні в разі розташування у нижній, верхній або задній частинах пристрою.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Монітор PHILIPS 328E1CA/00 в рассрочку без процентов”

Ваш адрес email не будет опубликован.