Монітор PHILIPS 221V8A/00 в рассрочку без процентов

SKU: 635dc1a72cf2 Category:

Как купить Монітор PHILIPS 221V8A/00 в рассрочку без переплат и замаскированных платежей? Выгоднее кредита.

РассрочкаМесячный платёж
5 платежей от Монобанк963.8 грн/мес
10 платежей от PrivatBank:481.9 грн/мес

В таблице указаны примерные рассчёты, точную сумму можно увидеть на странице товара.

Если купить Монітор PHILIPS 221V8A/00 в кредит, то вы значительно переплатите. Временами переплата будет в завышенной цене, иногда в замаскированных или очевидных процентах за пользование кредитом. Но можно купить Монітор PHILIPS 221V8A/00 в рассрочку без каких-либо процентов. Честная оплата частями и при этом лучшая, не увеличенная цена.

Оплата частями от Монобанк при покупке Монітор PHILIPS 221V8A/00 — честно, без скрытых комиссий и переплат

Обратите внимание, что у Монобанк есть как рассрочка с процентами, так и оплата частями. И как раз эта оплата частями нас интересует. Если у вас есть карта Монобанка — не зевайте — кликайте по ссылке, переходите в магазин и заказывайте Игровые Мониторы!

Карточка Монобанка — это всё, что нужно для покупки Монітор PHILIPS 221V8A/00 с рассрочкой на 5 месяцев. Переходите по ссылке Заказать Карту Mono.

Дальше всё предельно просто:

  1. Установите на смартфон приложение
  2. Пройдите простую регистрацию
  3. После этого вам доставят карточку или сможете её забрать в пункте выдачи
  4. С огромной долей вероятности вам сразу будет доступна оплата частями на приличную сумму.

Важное отличие Монобанка от других предложений на рынке! Даже если взнос будет списываться с кредитных средств на вашей карте, никаких дополнительных процентов с вас списывать не будут.

Купить Монітор PHILIPS 221V8A/00 без переплат в рассрочку от ПриватБанка на 10 платежей

Скорее всего, у вас есть какая-либо карта Привата. Но если нет, то вот вам ссылка для заказа карточки Универсальная. Кликайте, заказывайте карточку абсолютно бесплатно. После получения банковской карты, можно будет сразу узнать свой доступный лимит на оплату частями.

Оплата частями от ПриватБанка — отличное и выгодное предложение. Действительно никаких процентов или переплат. Цена товара разбивается чётко на нужное количество платежей. Важно лишь следить, чтобы оплата за эту рассрочку не производилась кредитными средствами — в этом случае будет процент.

Какой бы банк вы не выбрали, рассрочка будет без переплат и скрытых процентов. Переходите по ссылкам, заказывайте нужный товар. На этапе оплаты оформляйте просто и быстро рассрочку в 2 клика.

Перейти в магазин и купить Монітор PHILIPS 221V8A/00

Посмотреть все Игровые Мониторы, которые можно купить с оплатой частями

Описание: Монітор PHILIPS 221V8A/00

Підсилюйте свої враження з монітором P H I L I P S Підсилюйте свої враження від перегляду з цим великим дисплеєм Philips 221 V8 A. Цей 22-дюймовий дисплей Full H D із широким кутом огляду забезпечує відтворення повного зображення з чіткими деталями. Дисплей V A відтворює дивовижне зображення із широкими кутами огляду Р К-дисплей Philips V A використовує прогресивну технологію вертикальної орієнтації з мультидоменною структурою, яка забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт статичної контрастності для додатково яскравого зображення. На дисплеї легко працювати зі стандартними офісними програмами, а ще він особливо підходить для перегляду веб-сторінок, фільмів, ігор та фотографій, а також для роботи зі складними графічними програмами. Саме технологія оптимізованого керування пікселами забезпечує надширокий кут огляду 178/178 градусів і відтворення чіткого зображення. Режим гри Smart Image, оптимізований для гравців Новий ігровий дисплей Philips має екранне меню зі швидким доступом, точно налаштоване для гравців, що пропонує різноманітні опції. Режим F P S ( Стрілялка від першої особи) покращує темні сцени в іграх, що дозволяє бачити приховані об’єкти у темних місцях. Режим Racing ( Перегони) адаптує дисплей із найшвидшим часом відповіді, насиченим кольором та корекцією зображення. Режим R T S ( Стратегія в реальному часі) має спеціальний режим Smart Frame, що дозволяє виділяти певну ділянку і регулювати розмір та зображення. Режими Gamer 1 ( Гравець 1) та Gamer 2 ( Гравець 2) дозволяють зберігати персональні налаштування на основі різних ігор, забезпечуючи найкраще функціонування. Дисплей Full H D 16:9 для чіткого та детального зображення Якість зображення має значення. Звичайні дисплеї забезпечують якість, але Ви очікуєте більшого. Цей дисплей має вдосконалену роздільну здатність Full H D 1920 x 1080. Підтримка стандарту Full H D дозволяє відтворювати реалістичне зображення з чіткими деталями з високою яскравістю, неймовірною контрастністю та реалістичними кольорами. Smart Contrast для насичених чорних відтінків Smart Contrast – це технологія Philips, що аналізує відтворюваний вміст, автоматично регулюючи кольори та контролюючи інтенсивність підсвітки, що забезпечує динамічне покращення контрастності для найкращих цифрових зображень та відео або під час відтворення ігор з темними відтінками. Коли вибрано режим економії, налаштовується контрастність та підсвітка для належного відображення щоденних офісних програм та меншого споживання електроенергії. Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа Пара високоякісних стереодинаміків вбудована в дисплей. Залежно від моделі та дизайну динаміки можуть бути помітні в разі їх розташування у передній частині або непомітні в разі розташування у нижній, верхній або задній частинах пристрою.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Монітор PHILIPS 221V8A/00 в рассрочку без процентов”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *