Монітор Neovo SC-24E в рассрочку без процентов

SKU: 8a27e49f0db6 Category:

Как купить Монітор Neovo SC-24E в рассрочку без переплат и замаскированных платежей? Выгоднее кредита.

Рассрочка Месячный платёж
5 платежей от Монобанк 2454.4 грн/мес
10 платежей от ПриватБанка: 1227.2 грн/мес

В таблице указаны предварительные рассчёты, точную сумму можно увидеть на странице товара.

Если купить Монітор Neovo SC-24E в кредит, то вы много переплатите. Временами переплата будет в завышенной цене, иногда в замаскированных или видимых процентах за пользование кредитом. Но можно купить Монітор Neovo SC-24E в рассрочку без каких-либо процентов. Настоящая оплата частями и при этом лучшая, не преувеличенная стоимость.

Оплата частями от Монобанк покупая Монітор Neovo SC-24E — честно, отсутствуют скрытые комиссии и переплаты

Обратите внимание, что у Монобанк есть как рассрочка с процентами, так и оплата частями. И как раз эта оплата частями нас интересует. Если у вас есть карта Монобанка — не зевайте — кликайте по ссылке, переходите в магазин и заказывайте Игровые Мониторы!

Карточка Монобанка — это всё, что нужно для покупки Монітор Neovo SC-24E с рассрочкой на 5 месяцев. Переходите по ссылке Заказать Карту Mono.

Дальше всё предельно просто:

  1. Установите на смартфон приложение
  2. Пройдите простую регистрацию
  3. После этого вам доставят карточку или сможете её забрать в пункте выдачи
  4. С огромной долей вероятности вам сразу будет доступна оплата частями на приличную сумму.

Важное отличие Монобанка от других предложений на рынке! Даже если взнос будет списываться с кредитных денег на вашей карте, никаких дополнительных процентов с вас списывать не будут.

Купить Монітор Neovo SC-24E без переплат в рассрочку от PrivatBank на 10 платежей

Скорее всего, у вас есть какая-либо карта Привата. Но если нет, то вот вам ссылка для заказа карты Универсальная. Переходите, заказывайте карточку полностью бесплатно. После получения банковской карты, можно будет сразу узнать свой доступный лимит на оплату частями.

Оплата частями от ПриватБанка — отличное и выгодное предложение. Действительно никаких процентов или переплат. Цена товара разбивается чётко на нужное количество платежей. Важно лишь следить, чтобы оплата за эту рассрочку не производилась кредитными средствами — в этом случае будет процент.

Какой бы банк вы не выбрали, рассрочка будет без переплат и скрытых процентов. Переходите по ссылкам, заказывайте нужный товар. На этапе оплаты оформляйте просто и быстро рассрочку в 2 клика.

Перейти в магазин и купить Монітор Neovo SC-24E

Посмотреть все Игровые Мониторы, которые можно купить с оплатой частями

Описание: Монітор Neovo SC-24E

Галузева надійність. Монітори серії S C спеціально розроблені, щоб подолати проблему залишкового зображення при тривалих операціях 24/7. Технологія Anti- Burn-in ™ від компанії A G Neovo запобігає появі залишкового зображень при виконанні безупинних критично важливих операцій. Покращена чіткість зображення. Виключно чітка картинка з налаштуванням гами, регулюванням рівня чорного і високою динамічною контрастністю 20 000 000: 1. S C-серія відображає більш темні деталі і дає високоякісні зображення, тим самим підвищуючи якість деталізації зображення. Вбудований режим системи відеоспостереження був розроблений спеціально для настройки параметрів дисплея, таких як різкість, колірна температура і яскравість, щоб максимізувати чіткість зображення, особливо в нічному спостереженні при слабкому освітленні. Адаптується до потреб Вашого середовища. З урахуванням адаптивності, серія S C забезпечує ряд конфігурацій, розроблених, щоб допомогти вам адаптувати дисплей до Ваших потреб спостереження. Це включає в себе вкл / викл синього фільтра або індикатора харчування і обрані співвідношення сторін включаючи 16: 9, 4: 3, 1: 1 або навіть користувальницький режим масштабування, який допомагає пристосувати дисплей до умов Вашого центру спостереження незалежно від вхідного сигналу. Монітор — це частина комп'ютерного обладнання, який відображає відео та графічну інформацію, що згенерувала комп'ютером за допомогою відеокарти. Монітори чимось нагадують телевізори, але зазвичай відображають інформацію з набагато більш високою роздільною здатністю. Крім того, на відміну від телевізорів, монітори часто не встановлюються на стіні, а встановлені на столі. Монітори — це пристрої відображення, котре підключаються через кабель до порту на відеокарті або материнської плати. Незважаючи на те, що монітор знаходиться поза корпусом комп'ютера, він є невід'ємною частиною всієї системи. Монітори бувають наступних типів: L C D, C R T, T N, I P S, V A, P L S та інші. За дозволом монітори поділяються від: 1280×1024 до 5120×2880. Більшість моніторів знаходяться в широкому форматі і мають розмір від 17 до 55 або більше. Цей розмір є діагональним виміром від одного кута екрану до іншого. Монітори вбудовані як частина комп'ютерної системи в ноутбуки, планшети, нетбуки і моноблоки. Однак, ви звичайно ж можете купити його окремо, якщо хочете оновити свій поточний монітор. Хоча монітори вважаються пристроями виведення, оскільки вони зазвичай служать тільки для виведення інформації на екран, деякі з них також є сенсорними екранами. Цей тип монітора розглядається як пристрій введення і виведення.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Монітор Neovo SC-24E в рассрочку без процентов”

Ваш адрес email не будет опубликован.