Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) в рассрочку без процентов

SKU: e6d7e00878f5 Category:

Как купить Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) в рассрочку без переплат и замаскированных платежей? Выгоднее кредита.

Рассрочка Месячный платёж
5 платежей от Monobank 12032 грн/мес
10 платежей от ПриватБанка: 6016 грн/мес

В таблице указаны предположительные рассчёты, истинную сумму можно увидеть на странице товара.

Если купить Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) в кредит, то вы заметно переплатите. Иногда переплата будет в завышенной цене, изредка в замаскированных или явных процентах за пользование кредитом. Но можно купить Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) в рассрочку без каких-либо процентов. Прозрачная оплата частями и при этом лучшая, не завышенная цена.

Оплата частями от Монобанк покупая Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) — честно, без скрытых комиссий и переплат

Обратите внимание, что у Монобанк есть как рассрочка с процентами, так и оплата частями. И как раз эта оплата частями нас интересует. Если у вас есть карта Монобанка — не зевайте — кликайте по ссылке, переходите в магазин и заказывайте Игровые Мониторы!

Карточка Моно — это всё, что нужно для покупки Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) с рассрочкой на 5 месяцев. Переходите по ссылке Заказать Карту Mono.

Дальше всё предельно просто:

  1. Установите на смартфон приложение
  2. Пройдите простую регистрацию
  3. После этого вам доставят карту или сможете её забрать в пункте выдачи
  4. С огромной долей вероятности вам сразу будет доступна оплата частями на приличную сумму.

Важное отличие Монобанка от других предложений на рынке! Даже если взнос будет списываться с кредитных средств на вашей карте, никаких дополнительных процентов с вас списывать не будут.

Купить Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) без переплат в рассрочку от PrivatBank на 10 платежей

Скорее всего, у вас есть какая-либо карточка Привата. Но если нет, то вот вам ссылка для заказа карточки Универсальная. Переходите, заказывайте карточку совершенно бесплатно. После получения банковской карты, можно будет сразу узнать свой доступный лимит на оплату частями.

Оплата частями от ПриватБанка — отличное и выгодное предложение. Действительно никаких процентов или переплат. Цена товара разбивается чётко на нужное количество платежей. Важно лишь следить, чтобы оплата за эту рассрочку не производилась кредитными средствами — в этом случае будет процент.

Какой бы банк вы не выбрали, рассрочка будет без переплат и скрытых процентов. Переходите по ссылкам, заказывайте нужный товар. На этапе оплаты оформляйте просто и быстро рассрочку в 2 клика.

Перейти в магазин и купить Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE)

Посмотреть все Игровые Мониторы, которые можно купить с оплатой частями

Описание: Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE)

Монітор Dell розроблений для продуктивної роботи Оцініть неймовірну деталізацію й реалістичне кольоропередавання на цьому стильному тонкому безрамковому моніторі з діагоналлю 27, роздільною здатністю Ultra H D та інтерфейсом U S B- C. Прекрасна якість зображення Бездоганність у деталях. Кожне зображення буквально оживає на цьому екрані діагоналлю 27. Завдяки роздільній здатності Ultra H D (3840 x 2160) ви побачите в рази більше деталей, порівнюючи з роздільною здатністю Full H D. Точність кольоропередаxа за замовчуванням. Монітор Ultra Sharp проходить заводське калібрування, внаслідок чого охоплення колірного простору s R G B досягає 99% за значення кольорорізниці менш ніж 2, тому всі відтінки зображаються максимально точно без додаткового настроювання. Охоплення 99% колірного простору Rec709 і 85% D C I- P3 забезпечує природне кольоропередавання у різних форматах відео. Завжди оптимальний кут огляду. Насолоджуйтеся соковитими та яскравими кольорами під будь-яким кутом огляду завдяки технології планарної комутації ( I P S). Інноваційна конструкція Універсальне регулювання для максимальної зручності роботи. Функції регулювання висоти, нахилу та повороту в горизонтальній і вертикальній площинах дають змогу працювати з комфортом упродовж усього дня. Покращена конструкція із шарнірним механізмом на перехіднику спрощує регулювання, а перехідник водночас залишається у фіксованому положенні. Акуратне робоче місце без довгих дротів. Покращена система організації кабелів дає змогу навести лад на столі та зосередитися на роботі. Нешкідливий для очей. Цей монітор пройшов сертифікацію T U V і обладнаний екраном без мерехтіння з підтримкою технології Comfort View, знижує рівень шкідливого синього світіння екрана. Він забезпечує мінімальне навантаження на очі навіть за тривалого використання. Зручні можливості підмикання Все в одному. Звільніть місце на робочому столі за допомогою кабелю U S B- C і отримайте комплексне рішення, здатне передавати живлення, дані, аудіо та відео з використанням усього одного кабелю. Величезні переваги в одному кабелі. Зручне заряджання за допомогою кабелю U S B- C, який також використовується для приєднання вашого пристрою до монітора. Ваші комп'ютери безпечно заряджаються від джерела живлення потужністю до 65 Вт завдяки вбудованому рішенню Dell для захисту від стрибків напруги. Плавне перемикання. З легкістю покидайте робоче місце, вирушайте на ділову зустріч і повертайтеся до роботи завдяки лише одному зручному кабелю U S B- C. Регулювання положення для максимальної зручності. Монітор можна повертати у вертикальній і горизонтальній площині, нахиляти та регулювати заввишки для комфортної роботи упродовж усього дня. Крім того, до ваших послуг надано широкий вибір підставок і кріплень, включно з V E S A, що забезпечує ще більшу гнучкість.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Монітор Dell UP2720Q (210-AVBE) в рассрочку без процентов”

Ваш адрес email не будет опубликован.