Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray в рассрочку без процентов

SKU: 20ef1439ffff Category:

Как купить Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray в рассрочку без переплат и замаскированных платежей? Выгоднее кредита.

Рассрочка Месячный платёж
5 платежей от Monobank 3119.8 грн/мес
10 платежей от ПриватБанка: 1559.9 грн/мес

В таблице указаны примерные рассчёты, достоверную сумму можно увидеть на странице товара.

Если купить Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray в кредит, то вы значительно переплатите. Порой переплата будет в завышенной цене, кое-когда в замаскированных или явных процентах за пользование кредитом. Но можно купить Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray в рассрочку без каких-либо процентов. Настоящая оплата частями и при этом лучшая, не повышенная цена.

Оплата частями от Монобанк покупая Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray — честно, без скрытых комиссий и переплат

Обратите внимание, что у Монобанк есть как рассрочка с процентами, так и оплата частями. И как раз эта оплата частями нас интересует. Если у вас есть карта Монобанка — не зевайте — кликайте по ссылке, переходите в магазин и заказывайте Игровые Мониторы!

Карточка Монобанка — это всё, что нужно для покупки Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray с рассрочкой на 5 месяцев. Переходите по ссылке Заказать Карту Mono.

Дальше всё предельно просто:

  1. Установите на смартфон приложение
  2. Пройдите простую регистрацию
  3. После этого вам доставят карту или сможете её забрать в пункте выдачи
  4. С огромной долей вероятности вам сразу будет доступна оплата частями на приличную сумму.

Важное отличие Монобанка от других предложений на рынке! Даже если взнос будет списываться с кредитных средств на вашей карте, никаких дополнительных процентов с вас списывать не будут.

Купить Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray без переплат в рассрочку от PrivatBank на 10 платежей

Скорее всего, у вас есть какая-либо карточка ПриватБанка. Но если нет, то вот вам ссылка для заказа карточки Универсальная. Кликайте, заказывайте карточку полностью бесплатно. После получения банковской карты, можно будет сразу узнать свой доступный лимит на оплату частями.

Оплата частями от ПриватБанка — отличное и выгодное предложение. Действительно никаких процентов или переплат. Цена товара разбивается чётко на нужное количество платежей. Важно лишь следить, чтобы оплата за эту рассрочку не производилась кредитными средствами — в этом случае будет процент.

Какой бы банк вы не выбрали, рассрочка будет без переплат и скрытых процентов. Переходите по ссылкам, заказывайте нужный товар. На этапе оплаты оформляйте просто и быстро рассрочку в 2 клика.

Перейти в магазин и купить Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray

Посмотреть все Игровые Мониторы, которые можно купить с оплатой частями

Описание: Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray

Ідеальний інструмент A S U S Pro Art P A24 A C — це 24-дюймовий професійний монітор з I P S-екраном формату W U X G A (1920х1200 пікселів) в безрамковому корпусі. Він оснащується інтерфейсом U S B- C, який підтримує передачу даних, режим Display Port і електроживлення потужністю до 60 Вт. Широкий колірний обхват (100% s R G B), висока яскравість (400 кд/м2), сумісність зі стандартом V E S A Display H D R 400 і фабричне калібрування (? E<2) - все це робить монітор Pro Art P A24 A C ідеальним вибором для дизайнерів, фотографів і взагалі всіх, кому потрібна точна передача кольору. Модель сертифікована для використання в операційних системах Windows і Mac O S. Широкий колірний обхват Pro Art P A24 A C володіє збільшеним колірним охопленням в порівнянні зі звичайними комп"ютерними моніторами і здатний відображати 100% відтінків колірного простору s R G B. Це означає більш яскраві, насичені кольори, так само як і більш точне, реалістичне відображення кожного колірного відтінку. Технологія A S U S Pro Art Calibration Незалежно від того, до якого комп"ютера підключається даний монітор, додаток A S U S Pro Art Calibration дозволить гнучко і точно налаштувати параметри передачі кольору і компенсацію нерівномірності підсвічування. Універсальний інтерфейс U S B- C Монітор Pro Art P A24 A C може похвалитися широкою сумісністю з різними джерелами відеосигналу, адже він оснащується відразу трьома відеоінтерфейсами: U S B- C, Display Port і H D M I. Крім режиму Display Port, порт U S B- C підтримує передачу даних і електроживлення потужністю до 60 Вт. Крім того, Pro Art P A24 A C здатний виступати в ролі U S B-концентратора: коли він підключений до комп"ютера по інтерфейсу U S B (кабелем С- С або С- A), то до цього ж комп"ютера виявляються підключеними і периферійні пристрої, що використовують вбудовані в монітор порти U S B. Віртуальна лінійка A S U S Quick Fit A S U S Quick Fit - це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення в своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не розкриваючи його на папері. Ця функція активується в екранному меню, для навігації по якому служить зручний 5-позиційний джойстик. Ергономічний дизайн Монітор Pro Art P A24 A C володіє ергономічною підставкою, яка дозволяє зі зручністю налаштовувати положення екрану в просторі: змінювати кут нахилу і висоту, а також повертати його навколо своєї осі і переводити в портретний режим. Причому при портретній орієнтації екрану меню монітора теж автоматично повертається, щоб відображатися правильно.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Монитор ASUS 24.1″ PA24AC IPS Gray в рассрочку без процентов”

Ваш адрес email не будет опубликован.